Endless Legend, Steam’de Ücretsiz Oldu

Steam, normalde 29,99 dolar fiyat etiketi taşıyan Endless Legend adlı Sega oyununu bir hafta boyunca ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyun 4X Keşfetme, Genişletme, Sömürme ve Yok Etme kurallarını takip eden bir fantezi aleminde geçen sıra tabanlı bir strateji deneyimi sunuyor. Endless Legend, bu dünyayı kontrol altına almak ve ele geçirmeye çalışmak için sekiz medeniyet sunuyor. Bu türdeki diğer oyunlarda olduğu gibi oyunda inşa edilecek şehirler, araştırılacak teknolojiler, (şiddetle olsun ya da olmasın) uğraşılacak başka gruplar ve yönetilecek topraklar mevcut.

Steam mağazasında 2014 yılında piyasaya sürülen oyun şu anda %84 olumlu yoruma sahip ve kendisine “Çok Olumlu” notu eklenmiş durumda. Ana oyunu beğenenler tüm DLC’leri de şu anda %80’e varan indirim ile satın alabilecek. DLC’ler ile yeni oyun sistemleri, kahramanlar, görevler ve diğer unsurlar elde edilebiliyor.

Endless Legend’ı bir hafta boyunca 23 Mayıs Perşembe saat 20:00’ye kadar hiçbir ücret ödemeden oyun kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir