Popüler Bir Analist 3 Altcoin İsmi Verdi: Acayip Boğayım!

Kripto para piyasası kararsız bir görünüme sahip. Lider kripto Bitcoin 61 bin dolar ile 63 bin dolar arasında gidip geliyor. Altcoin’ler de benzer hareketler sergiliyor. Bununla birlikte analistler ve traderlar daha uzun vadeli perspektifte yükseliş işaretleri görüyorlar. Popüler bir kripto analisti, koşullar iyileştiğinde piyasanın geri kalanından daha hızlı yükseleceğini düşündüğü iki Ethereum rakibinin adını veriyor. Ayrıca analist, bir altcoin için güçlü ralli öngörüyor.

Analist: NEAR pozisyonu almak hala iyi bir hamle!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası ilerlemekte zorluk yaşıyor. Bununla birlikte, analistler ilerisi için hala umutlu. Bu yüzden, şimdi hazırlık yapıyorlar. The Crypto Dog takma adlı analist, sosyal medya platformu X’teki 776.800 takipçisine son tahminlerini paylaştı. Analist, lider altcoin Ethereum rakibi Near’da (NEAR) uzun vadeli yükselişte olduğunu söylüyor. Analiste göre NEAR bu döngünün en hızlı atlarından biri. The Crypto Dog, NEAR’ın kripto piyasası bir teklif yakaladığında kapıdan çıkacağına inanıyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

Bugün birkaç aylık NEAR pozisyonu almanın hala iyi bir hamle olduğuna inanıyorum. Kilitleyin ve takas etmeyin. NEAR, kripto paralar [mandallama] AI (yapay zeka) trendi ile birlikte göreceli güç göstermeye devam ediyor. Piyasa döndüğünde, daha iyi performans gösterecektir.

The Crypto Dog’un radarındaki diğer altcoin: AIOZ

Analist bir sonraki adımda, diğer katman-1 altcoin AIOZ’u (AIOZ) da yakından takip ediyor. Crypto Dog, AIOZ’u birkaç aylık bir süre boyunca elinde tutmaya da istekli olduğunu söylüyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor.

Son birkaç aydır değişkenlik gösteriyor, tekrar toparlanmalı ve piyasa geri döndüğünde daha iyi performans göstermeli. Daha büyük, daha uzun süreli pozisyonlar alarak daha az işlem yapıyorum.

Bu arada, yazı sırasında, AIOZ günlük bazda %5,8 düşüşle 0,7543 dolardan işlem görüyordu. Ayrıca token, haftalık grafiğinde %10’un üzerinde kayıp gördü. Bununla birlikte aylık grafiğinde %23’ün üzerinde ilerleme kaydetti.

Bu altcoin %60 oranında yükselme potansiyeline sahip!”

Analistin radarındaki son altcoin ise oyun odaklı kripto projesi Xai (XAI). Analiste göre, XAI önümüzdeki haftalarda mevcut seviyelerden yaklaşık %60 oranında yükselme potansiyeline sahip. Bu bağlamda analist, şunları söylüyor:

XAI’nin Haziran ayına kadar 1 dolara geri dönebileceğini düşünüyorum. Şu anda iyi bir fiyat gibi görünüyor. Ben ağır bir çanta sahibiyim.

Kaynak: The Crypto Dog

Bu arada, yazı sırasında XAI, günlük bazda %6,3 kayıpla 0,5809 dolardan el değiştiriyordu. Altcoin haftalık grafiğinde ise yaklaşık %20 kayıp gördü. Dahası XAI aylık grafiğinde de %16’nın üzerinde kırmızı bölgede duruyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir